Бронювання

Форма бронювання

Бронювання номера в готелі «Воздух»

Якщо ви хочете провести відпустку на березі Чорного моря в Коблево, пропонуємо забронювати номер в сімейному готелі «Воздух». Щоб зробити це, вам не доведеться напружуватися — всього пару кліків на сайті і номер вже чекає вашого приїзду. Резерв гарантує, що відпочинок пройде прекрасно, й голки не підточиш.

Способи бронювання номера в готелі «Воздух»
  • У адміністратора на стійці реєстрації готелю;
  • заповнити на офіційному сайті форму бронювання;
  • зателефонувати за вказаним на сайті телефоном і забронювати номер у менеджера.

Оформлення броні - це безкоштовна послуга і скористатися їй може кожен. Необхідно тільки внести передоплату.

Адміністрація готелю радить забронювати кімнату на офіційному сайті або по телефону. Адже в день приїзду на курорт, відповідного вам номера може просто не бути. З тієї ж причини рекомендується скористатися послугами раннього бронювання і замовити номер, коли стане відома дата вашої відпустки.

Номерний фонд готелю

Для розміщення в готелі «Воздух» пропонуються номери категорії «Стандарт», розраховані на проживання 2, 3 і 4 осіб. У кожній кімнаті є необхідні меблі і балкон з приємним видом.

Вартість проживання в готелі доступна і обумовлена ​​середньою ціною номера на ринку. А головне, якість обслуговування при цьому нітрохи не гірше ніж на закордонних курортах.

Важливі моменти при бронюванні

Якщо ви плануєте зупинитися в готелі «Воздух», рекомендуємо звернути увагу на наступні умови:

  • Бронюючи номер, обов'язково потрібно внести передоплату. Якщо скасування поїздки було своєчасним, то сума передоплати повертається.
  • Щоб підтвердити бронь, необхідно пред'явити паспорт або інший документ, що підтверджує особу.
  • При бронюванні, можна попросити про додаткові послуги — ранній чи пізній заїзд, додаткове спальне місце, дитяче ліжечко і т. д.

Готель «Воздух» відноситься до своїх гостей з турботою. Ми робимо все, щоб ви залишилися задоволені своїм відпочинком. Персонал привітний, номери затишні, а на території завжди панує умиротворена атмосфера.